• Reklama Opole

  Witamy na naszej stronie internetowej. Agencja reklamowa Opole "BellatorGroup Reklama" oferuje Państwu kompleksowe usługi reklamowe od doradztwa poprzez wykonanie projektu, aż po montaż i zarządzanie spójnym wizureunkiem Państwa marki. Prosimy zapoznać się z naszą całą ofertą na druk wielkoformatowy, stojaki reklamowe, druk offsetowy, druk cyfrowy, plotowanie folii, reklama w wyszukiwarkach i strony WWW. Wyróżnij swoją firmę na tle innych, zaplanuj razem z Nami swoją kampanię reklamową...

  Agencja reklamowa zapewni Ci rozszerzenie grona odbiorców i zyskanie pozycji lidera!

 • Poligrafia - cyfra / offset

  Posiadamy bardzo szeroką ofertę poligraficzną zarówno druku offsetowego jaki i cyfrowego. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie wszystko co niezbędne w każdej firmie: wizytówki, ulotki reklamowe, plakaty, biznes karty, karty pocztowe, teczki firmowe, papier firmowy, kalendarze reklamowe, planery na biurko czy też foldery reklamowe niezbędne w każdej firmie. Wykonujemy druk offsetowy nawet w 48 godzin!

  Promocja na wizytówki. Zapytaj o szczegóły!

 • Systemy wystawiennicze

  Oferujemy szeroki wybór systemów wystawienniczych takich jak: rollupy, stojaki banerowe, ścianki wystawiennicze, stoiska degustacyjne, flagi reklamowe, stojaki na ulotki, potykacze reklamowe, ramki plakatowe, jak i ramki OWZ. Wszystkie nasze systemy wystawiennicze charakteryzuje solidność wykonaniam jak również najwyższa jakość. Dzięki długiej współpracy z dostawcami systemów wystawienniczych oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz bardzo szybkie terminy realizacji zleceń.

  Atrakcyjna reklama dla Twojej firmy!

 • Strony WWW

  Stworzymy dla Państwa profesjonalną stronę internetową oraz zapewnimy jej właściwą opiekę techniczną, wdrożymy do niej system zarządzania treścią, pomożemy rozwinąć skrzydła w e-handlu, przygotujemy i przeprowadzimy skuteczną kampanię reklamową, odświerzymy wizerunek firmy, przeprowadzimy audyt już funkcjonujących serwisów i zaproponujemy rozwiązania skrojone na miarę Państwa potrzeb.

  Wykorzystaj potencjał drzemiący w sieci... Zyskaj nowych klientów!

 • Wydruki wielkoformatowe

  Nasza drukarnia wielkoformatowa oferuje wydruk na szerokiej gamie materiałach takich jak: banery reklamowe, siatki, folie samoprzylepne, folie okienne OWV (One Way Vision), frontlit, blockout, papiery billboardowe i plakatowe, wydruk na różnego rodzaju canvasach (płótna). Oferujemy kompleksowe usługi w produkcji reklamy wielkoformatowej (projekt, drukowanie, montaż). W ofercie posiadamy także przygotowanie i wydruk etykiet samoprzylepnych na produkty tzw. "wlepki".

  Promocja na banery!

 • Cięcie folii

  Oferujemy plotowanie folii do szerokości 100 cm. Wycinanie liter i grafiki z folii samoprzylepnej ma bardzo duże zastosowanie w reklamie, zwłaszcza że jest to jeden z najtańszych sposobów prezentacji. Folie samoprzylepne są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne i odpowiednio naklejone służą jako znakomita reklama na wszelkiego rodzaju szyldach, samochodach, a także jako ozdobny element na ścianach wewnątrz budynku.

  Ekspresowa realizacja! Plotowanie folii z przesłanego projektu w ciągu 1 dnia!

 • Odzież reklamowa

  Wykonujemy wysokiej jakości wydruki na odzieży powierzonej przez Klienta lub na towarze oferowanym przez nas tzn: t-shirty, koszulki polo, polary, kamizelki odblaskowe, czapki zimowe, rękawiczki, szaliki, kurtki, ręczniki, odzież sportowa itp. Przy zdobieniu odzieży wykorzystujemy takie techniki jak: druk bezpośredni - sitodruk, druk termotransferowy bezpośredni - flock i flex, druk termotransferowy bezpośredni przy wykorzystaniu zadrukowanej folii flock i flex, druk termotransferowy pośredni - sublimacja.

  Wykonaj nadruki na odzieży roboczej pracowników swojej firmy!

 • Odzież dla klientów indywidualnych

  Oferujemy nadruki na odzieży nawet jednej sztuki! Mogą Państwo wykonać kolorowy nadruk, również foto na koszulce, spodniach, śpioszkach dla dzieci, śliniaczkach itp. Ponadto posiadamy wiele przygotowanych propozycji gotowych projektów. Niebawem wchodzimy na rynek z nową marką odzieży UnderGround Clothes, która będzie dostępna za pośrednictwem naszego tworzonego sklepu internetowego.

  Spraw prezent bliskiej ci osobie! Zamów foto-koszulkę bądź inny foto-upominek.

 • Gadżety reklamowe

  Współpracujemy zarówno z firmami, które posiadają już swoje gotowe projekty, ale także z klientami, którym doradzamy i pomagamy stworzyć gadżety z indywidualnym nadrukiem od samego początku. Grono naszych stałych klientów, powierzających nam wykonanie gadżetów z nadrukiem, powiększa się z dnia na dzień. ZObacz naszą szeroką ofertą.

  NOWOŚĆ! Słodycze reklamowe już w ofercie!

 • Studio DTP

  DTP obejmuje swoim określeniem pełen zakres czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów, które mają być powielone metodami poligraficznymi na dużą jak i na małą (ekonomiczną) skalę. Inaczej mówiąc jest to komputerowe przygotowanie do druku obrazu (oraz kształtu) stron publikacji jak również przygotowanie dokumetów do publikacji w postaci elektronicznej. Zajmujemy się przygotowaniem materiałów DTP nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również na stałe współpracujemy z agencjami reklamowymi.

  PROMOCJA do końca wiosny na przygotowanie projektów ulotek!

 • Folia dekoracyjna i fototapety

  Naklejki ścienne to najłatwiejszy i najbardziej oryginalny sposób dekorowania ścian. Nie trzeba być ani profesjonalnym dekoratorem wnętrz ani wybitnym majstrem, by nakleić je w domu. Montaż naklejki to zaledwie 10-15 minut, a efekt końcowy prosty do osiągnięcia! W zakres naszych usług wchodzi również przygotowanie takich produktów jak: fototapety, fotoobrazy, kolaże ze zdjęć. Wszystkie nasze wzory dostępne są na allegro. Wystarczy wyszukać StyleArt.

  Na terenie Opola montaż fotoobrazów i naklejek ściennych GRATIS!


Untitled Document